Airport - ביטוח נסיעות לחו"ל

Airpot (איירפורט) ביטוח נסיעות לחו"ל מעניקים לך שקט נפשי מוחלט בכל נסיעה – במסגרת סכום הפוליסה הרגיל ללא תוספות, עמלות ואותיות קטנות! עם מגוון פתרונות איכותיים וליווי מקצועי מאת סוכן צמוד, יש לך תמיד על מי לסמוך.

איירפורט ביטוח נסיעות לחו"ל: סוכן צמוד במחיר הפוליסה הרגיל

כיצד מתמודדים עם תאונה או מחלה בחו"ל? מה עושים כשחברת הביטוח מסרבת להאריך את תקופת הביטוח? עם מי לדבר במצבי חירום או בעת הגשת התביעה? סוכנות איירפורט פועלת במתכונת 24/7 במטרה לסייע לך מול כל שאלה, צורך ביטוחי מורכב או אירוע בלתי צפוי – מההמראה ועד לחזרה הביתה.

הסוכנות שלנו בבעלותו של אסף יששכר מתמחה בביטוחי נסיעות לחו"ל של כל החברות לרבות פספורט קארד, הפניקס, הראל, כלל ומגדל. חברתנו מפעילה שירות ייחודי למבוטחים, במסגרתו אנו דואגים להנפקת הפוליסה, מאתרים פתרונות לצרכים מורכבים בעת הנסיעה, מלווים אותך בכל שאלה ואירוע בזמן אמת ומטפלים עבורך בתביעות הביטוח גם לאחר החזרה לארץ.

מה כולל השירות שלנו?

  • יצירת הפוליסה הטובה והמקיפה ביותר מחברת הביטוח שבחרת
  • פתרונות למצבים מורכבים כמו הארכת שהות בחו"ל, סירוב לבטח וניהול תביעות מרחוק
  • סוכן אישי זמין שיטפל עבורך בתביעות מהגשתן ועד לקבלת הפיצוי
  • מענה מהיר 24/7 למבוטחים דרך הווצאפ בכל שאלה וצורך
  • ביטוחי הנסיעות האיכותיים ביותר לתרמילאים ולרילוקיישן
  • חיסכון אדיר בהתנהלות מול הביטוח: גורמים, טפסים והמתנה
  • סיוע במילוי טפסי התביעה וטיפול באירועים חריגים מעבר לגבולות הפוליסה

את כל אלו אנו מספקים במסגרת תעריף הפוליסה הרגיל והקבוע שקבעה חברת הביטוח – ללא שום תוספת תשלום מצידך בעבור השירות.  Airport ביטוח נסיעות לחו"ל, איננה גובה שקל מעבר למחיר הביטוח הסטנדרטי, אלא מעמידה לרשותך מערך שירותים נלווה, מקצועי ומתקדם המסייע לך להתנהל מול הביטוח לכל אורך הדרך ולקבל שירות אנושי ואישי בזמן אמת, מרגע הצטרפותך לביטוח הנסיעות ועד לשובך ארצה.

על חשיבותו של ביטוח הנסיעות לחו"ל

עם הנגשת שירותי התעופה לצד התגברות מערכי הטיסות בדגש על חבילות לואו קוסט אטרקטיביות, הלך וגבר גם הצורך בביטוח נסיעות איכותי שיספק מענה לכל אירוע רפואי בחו"ל.

כידוע, תעריפי הטיפולים הרפואיים בחו"ל למי שאינם מבוטחים בביטוח בריאות מקומי (תיירים ומבקרים ללא תושבות) עשויים להגיע לכדי עשרות ואף מאות אלפי שקלים לטיפול פשוט. גם רכישת תרופה בסיסית בבית המרקחת או ביקור אצל רופא המשפחה נושאים בתג מחיר יקר במיוחד ועשויים לנגוס בתקציב הנסיעה.

במקרה של בדיקות רפואיות מקיפות, טיפולים או חלילה צורך באשפוז ואף בניתוח, התעריפים עשויים להשפיע לאורך זמן על כלכלת משק הבית כולו, כשהימנעות מתשלום מידי עשויה לעכב את קבלתם של טיפולי חירום הכרחיים.

בדיוק לשם כך קיים ביטוח הנסיעות, שמספק כיסוי מקיף לכל צורך רפואי במהלך שהותך בחו"ל. ביטוח זה כולל מענה למגוון נסיבות בריאותיות בחו"ל ומאפשר לך לפנות למוקדים רפואיים סמוכים כדי לקבל טיפול מתאים.
בנוסף, ניתן לכלול בפוליסה גם הרחבות לכיסוי אירועים נוספים בעלי משמעות כלכלית כמו אובדן כבודה וציוד יקר ערך, ספורט אתגרי, בדיקות הריון ועוד.

למה איתנו?

סוכנות Airport המתמחה בביטוחי נסיעות לחו"ל, מעמידה לרשותך ליווי אישי ומקצועי בסטנדרט הגבוה ביותר.

סוכן ביטוח נסיעות אישי ללא תוספת תשלום

השירות המלא שלנו כבר כלול בתעריפי הפוליסה הסטנדרטיים של כל החברות המבטחות בישראל ומאפשר לך להגשים את נסיעתך בבטחה מלאה, עם קיצור והתייעלות משמעותיים בהפעלת הביטוח וקבלת מענה מהיר בזמן אמת.

ניסיון והצלחות מול אירועים מורכבים וחריגים

Airport (איירפורט) ביטוח נסיעות לחו"ל מתמחה גם בניהול מקרים חריגים ויוצאי דופן, המאפשר לצלוח את מהלך התביעה ומדיניות הביטוח הקשיחה ולקבל מענה הולם והוגן בכל תרחיש אפשרי.

שנצרף אותך לביטוח נסיעות איכותי כבר עכשיו?

נשמח לתת לך שירות איכותי ללא פשרות. ניתן להצטרף כבר עכשיו לפוליסת ביטוח נסיעות באתר שלנו, או להשאיר פרטים כדי שניצור איתך קשר.  

סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל אסף יששכר
מנכ"ל, סוכן ביטוח נסיעות לחו"ל אסף יששכר
השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם
דילוג לתוכן